BİLGİ BANKAMIZ

Bilmedikleriniz ve Merak Ettikleriniz İçin Makalelerimizi İnceleyebilirsiniz

Sıkca Sorulan Sorular

Biz MURAT MEFRUŞAT olarak sizden sıklıkla bize iletilen soruları yanıtlamaya çalıştık.

Mutlaka Okuyunuz.Bilgin

Zebra Temizligi

Tül ve güneşlik ihtiyacının tek ürünle karşılanmasını sağlayan zebra perde çeşitleri iç mekanlarda gün ışığına hükmedebilmenizi sağlar.

Kornej Montajı ?

Kornişleri büyük alışveriş merkezlerinden veya hırdavatçılardan temin edilebilir, bunlar tekli, ikili üçlü, dörtlü hatta daha fazla kanallı olabilir,

 
Dogru Ölcü Alınması

Tül Perde alırken kornişin eni ve tavandan yere kadar olan mesafeler ölçülür. Tülünüzü az pileli istiyorsanız korniş enini 2.5 katıyla çarpın, 

MAKALALER

BİR GENC KIZIN EN BÜYÜK HAYALİ ?

Bir genç kızın en büyük hayali aşık olduğu ve anlaşabileceği bir insanla evlenebilmektir. Mutlaka aşık olduğu birini bulur. Bu noktadan sonra hayaller de başlar.Önce hayalinde dillere destan bir düğün, sonra güzel bir ev, araba ve çocuk. Hayali geniş olanlar dahada uzatır. Ancak bu hayallerimize ulaşabilmek için ne çok şeyi kaybederiz bir düşünün.
Özellikle ev alanlar yada yeni eve taşınanlar bu hayallarle çok haşır neşir olurlar. Mesela ilk eve taşınma esnasında önce perdeler değiştirilir. Biz kadınlar için ne çok önemlidir perde mevzusu değil mi? Tül perde mi, stor perde mi, katlamalı mı yoksajapon perde modeli mi olsun. İlk evlendiğimiz yıllarda çok çeşitliperde modelleri yoktu. Hatta annemlerin evinde perde yerine kullandığımız şey bir çarşaf parçasıydı. Şimdiki gençlerin işi biraz daha zor. Perde modellerive markaları o kadar çok ki. Hangisini tercih edeceklerini onlarda bilmiyorlar. Bu konu eşlerle tartışmaya kadar gidebiliyor. Eğer evin hanımı olacak kız bu konuda kendini tatmin edemezse vay o evliliğin haline. Buradan gençlere benim tavsiyem şudur. Hayal kurmak güzeldir ama birbirinizi kırmak telafisi mümkün olmayan yaralar açabilir. Bu yüzden bazen hayalleriniz olmayıversin. Bu arada salon perde modelleri çok hoşuma gitmeye başladı. Değiştirsem mi ne? TIKLAYINIZ !

PERDE KONUSUNDA BİLMENIZ GEREKENLER ?

Perde konusunda merak ettiginiz acaba diyerek kendinize sordugunuz soruların cevabını burdan ögrenebilirsiniz. TIKLAYINIZ !

ZEBRA PERDE TEMİZLİGİ ?

Zebra perde temizligi nasıl olmalıdır ? Linke Tıklayarak Ögrenebilirsiniz . Lütfen Linke TIKLAYINIZ

KORNİŞ MONTAJI NASIL YAPILIR?

Kornej montajı hakkında genel bilgiler için TIKLAYINIZ.